Zdrowe soki owocowo warzywneSoki owocowo warzywne (tutaj bobofrut.pl) powinny być sporządzane ze świeżych owoców i warzyw. Jest bardzo duża różnica między sokami wyciśniętymi w domu, a sokami gotowymi, które są dostępne w każdym sklepie. Napoje dostępne na rynku, powstają w wyniku rozcieńczenia soków wodą.


Zdrowe soki owocowo warzywne

Foto: upload.wikimedia.org


Soki owocowo warzywne przygotowane w domu przez nas samych są bardzo zdrowe. Mamy pewność, że wyciśnięty sok nie ma żadnych konserwantów, ani innych wspomagaczy i wzmacniaczy. Poza tym powinno się kupować owoce i warzywa najwyższej jakości i dojrzałe, ponieważ tylko takie zawierają najwięcej dobroczynnych składników odżywczych i witamin głównie witaminy C, a z dojrzałych owoców i warzyw łatwiej jest wycisnąć sok. Soki owocowo warzywne pomagają zachować dobrą kondycję, dietę i zdrowie. Bardzo popularne soki owocowo warzywne to połączenie marchewki z pomarańczami, jabłkami, gruszkami, malinami i truskawkami. Często wykorzystuje się również inne warzywa np. ogórek świeży, buraki, kapustę, seler i wiele innych. Picie naturalnych soków powinno na stałe wejść do jadłospisu każdego z nas. Soki owocowo warzywne są kluczem do doskonałego zdrowia i życia pełnego energii.
Brak komentarzy.

Dodaj komentarzSzukasz porad żywieniowych dotyczących naszych milusińskich?? Jeżeli tak to ten blog jest dla Ciebie. Dzielimy się naszą wiedzą na temat odpowiedniej diety oraz jej bilansowania. Tutaj dowiesz się jak przygotować np desery mleczny czy mus owocowy. Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych.

Pażdziernik 2014

P W Ś C P S N
« wrzesień   listopad »
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31