Soki owocowo warzywne symbolem zdrowiaNa sklepowych półkach z sokami mamy wiele możliwości do wyboru. Znajdziemy tam soki owocowo warzywne w kartonach, butelkach, o najróżniejszych smakach i konsystencjach. Jakie właściwości mają soki owocowo warzywne i jakie najlepiej pić?


Soki owocowo warzywne to symbol zdrowia. Niestety większość soków znajdujących się w sklepie zawiera w swoim składzie wiele niepożądanych substancji np. różnych konserwantów, przedłużających przydatność do spożycia. Soki owocowo warzywne zawierające te sztuczne substancje, zamiast dostarczać nam witamin, mogą źle wpływać na nasz organizm. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem, jest przygotowanie takich napojów we własnym zakresie w domu. Wtedy mamy pewność, że dostarczymy naszemu organizmowi wszystkie potrzebne składniki, w jakie wyposażone są owoce i warzywa, oraz będziemy się cieszyć naturalnym smakiem. Soki owocowo warzywne przygotowywane w domu najlepiej wypić od razu po przygotowaniu, by nie straciły cennych składników i świeżości. Owoce i warzywa od zawsze stanowiły część codziennej diety człowieka Są łatwe w trawieniu i dostarczają nam niezbędnych składników, a szczególnie przygotowywane z nich soki owocowo warzywne. Pijąc regularnie soki owocowo warzywne nastąpi poprawa naszego samopoczucia, jakość naszej cery i odporności na choroby
Brak komentarzy.

Dodaj komentarzSzukasz porad żywieniowych dotyczących naszych milusińskich?? Jeżeli tak to ten blog jest dla Ciebie. Dzielimy się naszą wiedzą na temat odpowiedniej diety oraz jej bilansowania. Tutaj dowiesz się jak przygotować np desery mleczny czy mus owocowy. Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych.

Listopad 2014

P W Ś C P S N
« pażdziernik   grudzień »
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31